Otwarte Pon - Pt 08:00-17:00

O firmie

PRO POZYCJE TO NIE TRADYCYJNA FIRMA
ZAJMUJĄCA SIĘ SEO

Jesteśmy kreatywną agencją SEO/SEM

która swoją skuteczność zawdzięcza specjalistom z wieloletnim doświadczeniem oraz nieszablonowym metodom. Z tradycyjnych rzeczy znajdziesz u nas jedynie wartości: uczciwość, szacunek, czy szczerość. Tego nauczyły nas mamy, a my odwdzięczyliśmy się przenosząc ich codzienne zakupy do e-świata.

0+
Realizacji SEO
0+
Przeprowadzonych kampanii Google AdWords
0+
Klientów
250000+
Słów kluczowych naszych klientów widocznych w Google

Rewolucja w pozycjonowaniu

Podczas gdy wszyscy rywalizują dla klientów o pozycje, my skupiamy się na docieraniu do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Do Ciebie należy decyzja czy wolisz bez końca inwestować w często nierealne osiągnięcie pozycji 1-3, czy bardziej interesuje Cię docieranie do setek osób, które mogłyby zostać Twoim klientem.

Przygotowaliśmy rewolucyjną ofertę proViev, dzięki której Twoja strona wyświetli się na dziesiątki słów kluczowych, nie tylko na kilka popularnych.

Przejdź do zakładki kontakt, a złożymy Ci propozycje nie do odrzucenia.

 

 

Zapytaj o wycenę

Dla Twojego serwisu przygotujemy spersonalizowaną wycenę

Nasza firma opiera się na sześciu filarach, odzwierciedlających nasze podejście do współpracy.

Wiarygodność

Raportujemy wszystkie działania, korzystając z niezależnych od nas narzędzi Google takich jak Google Analitycs czy Google Search Console. Narzędzie te są stworzone przez twórcę wyszukiwarki,  jako jedyne przedstawiają rzetelne i nieprzekłamane dane.

Transparentność

Dokładnie definiujemy zakres działań dla każdego serwisu w każdym miesiącu. Zawsze wiesz jakie zmiany wprowadzamy i akceptujesz wyłącznie te, które uważasz za słuszne.

Elastyczność

Przystosowujemy działania specjalnie dla Twojej firmy, zachowując jednolitą cenę za pakiet działań podstawowych.

Efektywność

Jesteśmy tak pewni naszej usługi, że udzielamy na nią gwarancję. Już na starcie współpracy określamy szacowaną widoczność (na podstawie danych GSC, które posiadasz lub na bazie podobnych serwisów przez nas pozycjonowanych).

Edukacja

Stawiamy na porozumienie między nami a klientami, dlatego wybierając usługi SEO naszej firmy uzyskujesz dostęp do banku wiedzy z zakresu marketingu, którego treści udostępniamy Ci w każdym miesiącu.

Innowacyjność

Koncentrujemy się na globalnej widoczności Twojego serwisu, podczas gdy konkurencja bazuje na ofertach opartych jedynie na kilku frazach z ograniczonym obszarem zasięgu Twojej firmy.

Jakość poświadczona certyfikatami

Za naszą jakość i rzetelność świadczy grupa Bauer Media, której częścią jesteśmy. Skupia ona firmy wysokiego zaufania publicznego takie jak RM FM, czy Interia.pl. O uznaniu dla naszej pracy świadczy ponadto status Google Premier Partner. Dzięki temu najwyższemu odznaczeniu, Google poleca nas do pracy przy kampaniach w wyszukiwarkach.