Otwarte Pon - Pt 08:00-17:00

Opinie Pro-Pozycje

Jesteśmy profesjonalistami

Pozycjonowanie stron internetowych to bardzo odpowiedzialne zajęcie, dlatego tak bardzo cieszą nas pozytywne opinie na temat naszej pracy. Zadowolenie naszych klientów motywuje nas do dalszych, jeszcze lepszych działań! 

Poniżej umieściliśmy wybrane opinie o firmie Pro-Pozycje w zakresie realizacji kampanii Google Ads, pozycjonowania, budowy stron internetowych i działań social media. Po wejściu w konkretną miniaturę referencji, znajdziecie Państwo krótki opis naszej współpracy i pełną treść przesłanej opinii. Referencje podzieliliśmy według kategorii, co pomoże w sprawnym sortowaniu i znalezieniu tego co istotne.

Oczywiście nie wszyscy klienci zgadzają się na upublicznianie danych z pracy nad ich serwisem. Jeżeli interesują Państwa konkretne dane, zapraszamy do działu Case Study, gdzie na przykładach realizowanych przez nas projektów pokazujemy co realnie możemy zrobić.

pro pozycje referencje

Stawiamy na dobrą współpracę

Pozostałe opinie o Pro-Pozycje można znaleźć w Google. Pod naszym adresem kontaktowym zamieszczona jest wizytówka firmy, gdzie grono zadowolonych partnerów stale się poszerza. Miło nam oznajmić, że według rankingu SEO przeprowadzonego przez jedną z konkurencyjnych agencji, przekroczyliśmy liczbę opinii kwalifikującą nas do do „TOP” firm SEO.  Nie możemy doczekać się momentu, w którym dołączmy do najlepszych firm SEO w Polsce.

Ponadto zachęcamy współpracowników,  z którymi kończymy współpracę, do pozostawienia feedbacku. Wierzymy w to, że wpłynie to pozytywnie na przyszły proces rekrutacji. Aby zobaczyć opinie dotyczące pracy w naszym zespole, zapraszamy na portal GoWork: