Otwarte Pon - Pt 08:00-17:00

Strefa partnera

Dobrze trafiłeś!

W tym miejscu zaczyna się nasza ekscytująca podróż. Mamy nadzieję, że będziesz zaglądał tu często. Poniżej zalogujesz się do swojego panelu partnera.

Zarabiaj na programie partnerskim Pro-Pozycje!

W naszej firmie rozwijanie relacji z innymi stawiamy na pierwszym miejscu! Może zabrzmi to dziwnie, ale kiedy uruchomiliśmy pozycjonowanie na nieograniczoną liczbę fraz nie spodziewaliśmy się, że całkowicie odmieni to rynek. Dzisiaj ta metoda jest standardem w wielu firmach.

Pozycjonujesz u nas swój serwis i chcesz polecić nasze usługi innym? Jeśli polecenie zakończy się współpracą, zyskasz atrakcyjną prowizję. Wypełnij formularz aby dowiedzieć się więcej.

Proszę uzupełnić formularz

  Jasne zasady współpracy

  Aby przystąpić do naszego programu partnerskiego wystarczy przekazać nam klienta. Zakres partnerstwa może obejmować zarówno pozycjonowanie jak i reklamy Google Ads, czy social media. Usługę możemy wykonywać jako partner ukryty ( w metodzie white label) bądź bezpośrednio dla klienta.

  Prowizja za każdego nowego klienta

  Ustalamy procentową stawkę od umowy podpisanej z poleconym klientem. Otrzymujesz ją zawsze, kiedy uda nam się nawiązać współpracę z klientem. Jedynym warunkiem prowizji jest to, czy klient podpisze z nami umowę.

  Nagradzamy aktywność

  Dla aktywnych członków programu partnerskiego czekają dodatkowe zniżki w ramach ich własnych kampanii, realizowanych przez naszą firmę.

  Keywords research – czyli analiza słów kluczowych i dobranie wyrażeń optymalnych dla danej branży i strony

  Dodatkowe profity

  Mamy nadzieję, że lubisz niezapowiedziane niespodzianki? 🙂 Spróbuj a zobaczysz jakie dodatkowe korzyści może nieść ze sobą ta współpraca.