pozycjonowanie stron - wzrosty

Pozycjonowanie stron to wzrost sprzedaży

Obecność Twojej strony w Google to nie przypadek, a efekt przemyślanego i systematycznego działania

Pomożemy Ci rozwinąć i zoptymalizować internetowy kanał sprzedaży - wyślij zapytanie, by otrzymać darmową, spersonalizowaną wycenę.

Sprawdź wycenę Czytaj więcej o pozycjonowaniu
pozycjonowanie - analiza stron pozycjonowanie stron www - kanały pośrednie

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie - Search Engine Optimization (SEO) - to szereg działań mających na celu wysunięcie strony na wysokie pozycje wyszukiwania w wynikach wyszukiwania. Google wciąż się zmienia, więc sposoby naszego działania muszą cały czas być optymalizowane, zmieniane, a Wasze strony muszą być pod ciągłą i czujną opieką naszych specjalistów.

kupujących w sieci - 47%
internautów korzystających z Google - 93%

Na czym to polega?

Pozycjonowanie Waszej strony zaczynamy od jej uprzedniego sprawdzenia, uzupełnienia treści, modyfikacji kodu html tak, by roboty Google uznawały ją za stronę wartościową. Następnie piszemy szereg artykułów, korzystamy z naszych zasobów tak, by strona Waszej firmy zaistniała w sieci a Google zobaczył, że jest popularna. Artykuły, które są pisane regularnie zawierają linki do witryny Waszego biznesu tak, by jak najwięcej powiązań istniało między stroną Waszej firmy, a całą resztą zawartości internetu. Jakie ma to znaczenie? Każdy kto idzie dzisiaj na zakupy, potrzebuje określonej usługi zaczyna przez wpisanie frazy w wyszukiwanie Google. Niektóre frazy wyszukiwania są kluczowe dla Twojej firmy. Wyszukujemy jakie mogą to być frazy i upewniamy się że Twoja firma zaistnieje w sieci wtedy, kiedy Twoi potencjalni klienci jej szukają.

Wyścig milionów, który wygrywa tylko kilku

Gdy chcesz, by hodowana przez Ciebie roślina rozkwitła, to o nią dbasz, regularnie ją podlewasz, nawozisz i pilnujesz, by miała dostęp do światła. Wiesz, że chwila nieuwagi może sprawić, że roślina uschnie i zwiędnie. Podobnie jest z Twoją stroną internetową. Aby znalazła się w czołówce, musisz o nią dbać - regularnie. Codziennie Google indeksuje miliony nowych stron internetowych. Tylko mały procent z nich zgarnia największe laury – te, które wyszukiwarka uzna za wartościowe oraz dobrze skonstruowane i przez to umieści je na szczycie swoich rankingów.W tym wyścigu biorą udział miliony stron internetowych. Konkurują o uwagę, zainteresowanie i umysły milionów internautów. Pamiętajmy, że tylko ich mała część wygrywa ten wyścig. Zainteresowanie ludzi skupia się bowiem tylko na pierwszej dziesiątce stron internetowych.Reszta – jak mawiał klasyk – musi odejść.

Jakie korzyści płyną z pozycjonowania strony internetowej?

Stabilność wyników.

Efekty pozycjonowania strony są stabilne, dzięki czemu nie musisz martwić się, co będzie za miesiąc lub dwa. Strumień Klientów płynie i będzie płynął.

Prestiż

nternauci bardziej ceną sobie naturalne wyniki wyszukiwania, niż linki sponsorowane. Wiedzą, że najpewniej znajdą tam treści bardziej zgodne z tym, czego szukają.

Więcej Klientów

Dobre pozycjonowanie stron internetowych to też dobór trafnych słów kluczowych, dzięki którym można pozyskać więcej Klientów. A to oczywiście oznacza większe zyski.Jeśli masz stronę internetową, która przynosi lub ma przynosić Ci zyski – pozycjonuj ją i zdobywaj rynek.